מאמרים

ר.מ עוז יועצי נדל"ן » מאמרים » דירה חדשה? כיצד לבחור מטבחים וריהוט פונקציונאלי
מאמרים >>

רוכשים דירה חדשה? אנחנו פה להסביר לכם כיצד לבחור ריהוט, עיצוב למטבח, מזרונים ואקססוריז לדירה החדשה שלכם. דירה חדשה כמו שכולנו יודעים בהרבה מקרים נקבל כבר כחלק ממנה את המטבח בנוי בצורה כזו שנסגרה עם חברת המטבחים מראש עיסקה עבור המטבח שלנו, אך במקרה שלא היום נסביר מהם אפשרויות הפונקציונאליות והעיצובים הקיימים ברשותינו.

 

אקססוריז וריהוט לדירה החדשה

 

עיצוב הריהוט ובמיוחד כאשר הוא מותאם אישית לפי טעמכם הוא עניין של בחירת סיגנון העיצוב, זה כבר ברור מראש. הפואנטה המרכזית היא להבין כי ישנם הבדלים עצומים בין סיגנון אחד למשנהו ולכן חשוב להיות חד משמעי וקפדן מאוד לגבי סיגנון העיצוב. לדוגמא: קלאפות כארונות מטבח לא ישתלבו היטב בעיצוב בסיגנון עתיק.

 

איך עושים עיצוב מותאם אישית?

 

השלב הראשון בליצור מטבח בעיצוב אישי הוא למצוא חברה שמתעסקת על מטבחים בעיצוב אישי, לאחר מכן אתם בוחרים את הגוון של המטבח שאתם רוצים: גוונים שונים של חום, בהיר/ כהה או שאתם מעדיפים גוון של לבן המתאימים למטבחים בעיצוב מודרני כמו כן גם האפור. לאחר שבחרתם גוון אתם יכולים לבחור את הגילופים והפיתוחים שיהיו על גביי ארונות המטבח (במידה ואתם רוצים), לאחר מכן, את יכולים לבחור את הפרזול של המטבח ?(ידיות, רגליות). בנוסף אתם תבחרו גם את מבנה המטבח שאתם חפצים בו, האם במטבח יהיה "אי" המתאים למטבח שעובדים בו הרבה שני אנשים או יותר או שמה הוא יהיה בנוי בצורה רגילה ופחות מודרנית. כל הדברים הנ"ל הם לשיקול דעתכם.

אפשרויות מעניינות לעיצוב מטבחים יש באקרמן מטבחים שמומלץ מאוד לבקר בו לפני קבלת כל החלטה לעיצוב המטבח.

 

האם כדאי לרכוש מטבח בעיצוב אישי?

 

מטבחים אשר מעוצבים בעיצוב אישי אינם יכולים אף פעם להיראות מיושנים, זאת מפני שהעיצוב הוא פרי מחשבתם של הצרכנים ומסיבה זאת הם תמיד יראו מיוחדים ולא רגילים. כמו כן, כאשר אתם רוכשים מטבח בעיצוב אישי אתם מבטלים את הסיכוי שלאנשים אחרים יהיה מטבח כמעט זהה למטבח שלכם, דבר ההופך את העיצוב של המטבח שלכם לייחודי בצורה לא רגילה.

 

למי מתאים מטבח בעיצוב אישי?

 

מטבחים בעיצוב אישי מתאימים לאנשים שאוהבים להיות מקוריים, וכמובן לאנשים שהנוחות היומיומית שלהם חשובה להם. התהליך של יצור מטבח בעיצוב אישי הוא לא מסובך הרבה יותר מאשר לבחור מטבח. לכן, אם אתם רוצים 100% נוחות במטבח שלכם ולשמור על מקוריות ומודרניות זהו בהחלט המטבח המתאים לכם.

 

המאמר ניכתב כשיתוף פעולה עם חברת אקרמן מטבחים

חזרה