מאמרים

ר.מ עוז יועצי נדל"ן » מאמרים » משרד תיווך בבנימינה
מאמרים >>

בנימינה הוקמה בתור מושבה שנות העשרים, היא הייתה ליישוב חקלאי שפתרונו היה הברון רוטשילד, במהלך השנים נוספו ליצור החקלאי גם תעשיות שונות כולל תעשיית בשמים. עם השנים נוספו לה משפחות מעליות מתקדמות וכן יקב יין שנחשב בעבר לאחד הגדולים בישראל. כיום מרבית המתגוררים במושבה הינם בעלי מקצועות חופשיים, עצמאים ושכירים שעובדים ביישוב ובישובי הסביבה.

אופייה המיוחד של המקום, כפרי חקלאי אשר שונה מאוד מיישובים אחרים באזור לצד האתרים ההיסטוריים הרבים, הנופים של הכרמל וכן העובדה שמדובר ביישוב שנמצא בין זכרון יעקב וחיפה לבין פרדס חנה בדרום, הפך אותה למאוד פופולארית בקרב משפחות רבות וצעירים שמחפשים מקום להקים בו משפחה. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות פריחה בכל הקשור לנדל"ן במושבה. מאחר ובמהלך השנים יכולנו לראות עלייה ניכרת במחירי הנדל"ן הן בישובי המרכז, בערים הגדולות (כולל בחיפה) ועם הזמן גם ביישובי הצפון, אז בכל פעם אנחנו יכולים לראות ניסיון למצוא נכסים למגורים בישובים יותר רחוקים, וכך אנשים מגיעים גם לבנימינה.

בשביל לחפש נכסי מגורים בבנימינה, קיימת תמיד אופציה לעבוד עם אתרי אינטרנט אשר מחזיקים בלוחות נדל"ן, אך אז צריך להסתמך על העובדה שבעלי הנכסים יפרסמו את הנכסים אותם הם רוצים למכור. מצד שני, אפשר לעבוד עם משרד תיווך בבנימינה ובכך יש יותר סיכוי למצוא נכסים שעומדים למכירה (או השכרה) ביישוב.

היתרונות של עבודה עם משרד תיווך בבנימינה:

כשהחלו להופיע לוחות נדל"ן באינטרנט, היתה טענה שעם הזמן ייעלמו משרדי התיווך השונים. הרי אף אחד לא ירצה לעבוד עם מתווך לו צריך לשלם אחוזים על כל עסקה אם אפשר לפרסם מודעה בחינם באינטרנט. אך יש אנשים שמעדיפים לעבוד עם משרדי תיווך, גם כאלה שמוכרים או משכירים, וגם כאלה שרוצים לרכוש או לשכור.

במקום כמו בנימינה זה בא לידי ביטוי במיוחד. ראשית, הרבה יותר קל להגיע אל נכסים שכאלה דרך משרדי תיווך שעובדים עם מספר בעלי נכסים במקביל ומציעים אותם למכירה או להשכרה. שנית, משרדי תיווך מכירים את המושבה, הם יכולים לספק מידע שאף אתר אינטרנט ואף גורם אחר לא יכול לספק.

עבור האנשים שמוכרים את הנכס או משכירים אותו, הרי שהמתווך חוסך להם טרחות מיותרות של מפגשים עם הלקוחות וניהול משא ומתן, עבור מי שרוצה לרכוש, הרי שהמתווך חוסך להם זמן חיפוש יקר. אומנם זה עולה כסף, אך זה משתלם כשמסתכלים כמה כסף הם עלולים להפסיד בזמן הזה.

לכן, משתלם יותר לעבוד עם משרד תיווך בבנימינה, משרד שמכיר את המושבה, מכיר את התושבים, מכיר את ערך הנדל"ן במקום ויודע כיצד להציע נכנסים למכירה ולהשכרה לכל מי שמחפש.

חזרה