מאמרים

ר.מ עוז יועצי נדל"ן » מאמרים » עורך דין מקרקעין בפתח תקווה
מאמרים >>

עסקאות מקרקעין רבות מחייבות היום ייעוץ של עורך דין הרבה לפני החתימה על החוזה עצמו. החוקים הולכים ומסתעפים להם עם כל התיקונים שהממשלה עושה כיום כדי לעדכן את ענף הבנייה ותחום הדיור לזמנים אלה, ולכן אין כמעט אפשרות לבצע עסקה כלשהי מבלי להכין את עצמכם היטב לכל שינוי או לכל סעיף שאתם עלולים להיקתל בהם גם במהלך ביצוע עסקה נדל"נית כדאית ביותר. עורך דין מקרקעין בפתח תקווה הוא בדיוק איש המקצוע שיכול לחלץ אתכם מהאפלה, לחסוך לכם נזקים כספיים ומשפטיים רבים ולכוון אתכם היטב לעבר חתימת חוזה שאתם תוכלו להרוויח ממנו ולא להפסיד.

תחום הנדל"ן שוקק חיים:

בישראל נרשמת בשנים האחרונות פעילות שוקקת בתחום הנדלן והמקרקעין, כך שאפשרויות חדשות נפתחות לפני אנשים שלא ידעו היכן להשקיע עד היום את כספם ואת הפנסיה שלהם. אנחנו יודעים שהשקעות בבורסה ובבנקים אינן כדאיות נכון לעכשיו בגלל ריבית נמוכה ודמי ניהול גבוהים מדי, כך שלא פלא שרבים פונים לאפיקי ההשקעה בנדלן כדי להרוויח או כדי לחסוך ולשמור על כספי הפנסיה שלהם ליום הפרישה. זוהי בדיוק הסיבה הנכונה לפנות אך ורק לאנשי מקצוע בתחום זה כדי שכספכם לא ירד לטמיון. עורך דין מקרקעין בפתח תקווה ידאג לכך שכספכם יישמר ואל תפסידו אותו בעסקה מפוקפקת שנראית על פניה אטרקטיבית ביותר אבל אין מאחוריה כלום.

חתימה על חוזה היא רק סוף הדרך:

אם מצאתם הזדמנות טובה להשקעה, לפני שאתם מגיעים לשלב החתימה יש לבדוק את השותפים שלכם לעסקה, יש לוודא שמבחינה חוקית היא עומדת בדרישות ואין לכם בעיה חוקית לבצע אותה ויש לבדוק כיצד משליכים חוקי ההון על הכסף שתשקיעו או תרוויחו בכל עסקה שכזאת. הדרך הארוכה והמפותלת משפטית שתעשו בעזרת ייעוץ משפטי מהימן ואחראי היא זאת שתכריע אם ההשקעה שלכם תישא פרי או שמא שמתם את כספכם על קרן הצבי. הזהירות המתבקשת במקרה כזה משתלמת בסופו של דבר כאשר אתם שוכרים לליווי משפטי את מי שיוכל לפתור לכם בעיות רבות עד חתימת החוזה עצמו בשעה טובה.

חזרה